האם אתם/ילדיכם/חבריכם/תלמידיכם/מטופליכם- מתאימים לשוק העבודה במאה ה-21?

מה נדרש בכלל ממי שרוצה גם לעבוד במאה המשוגעת הזו?

ובכן…מאמר חדש ב Dance Magazine מצטט מחקרים אמריקאיים עכשוויים המראים כי שוק העבודה של המאה ה-21 השתנה מהותית ב- 30 השנים האחרונות. שוק זה דורש יותר ויותר עובדים שיש להם מה שקרוי “מיומנויות רכות”, כגון פתרון בעיות, תקשורת וחדשנות. מסתבר כי ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, עובדים נדרשים פחות לעשות ויותר- לארגן ולחדש . העובד האידיאלי של העתיד עדיין נדרש לשלוט בקריאה כתיבה ומתמטיקה, אך חשוב יותר- הוא צריך להיות יצירתי, בעל יכולת התמדה, עמידות ושליטה עצמית.

סדנת מחול בשיטת לאבאן, קורס שפת גוף, גוף בתנועה, שפת גוף, טיפול בתנועה, סדנאות בשיטת לאבאן-בארטנייף, מילכה לאון, סדנאות תנועה, דרך חדשה,

סדנת מחול בשיטת לאבאן

תתפלאו אולי לדעת, אך לפי המחקר…רקדנים נחשבים לבעלי התכונות האידיאליות האלה. וכל מי שהתקרב אי פעם בגוף ראשון/שני/שלישי לעולם המחול- יודע כמה יצירתיות, התמדה וכוח עמידות ושליטה בגוף, ברגש ובמחשבה נדרשים בעולם זה. כמו כן, רקדנים מתחנכים ומתאמנים במדיום שהינו בלתי מילולי במהותו, יש להם מיומנויות תקשורת בינאישית מפותחות, מוסר עבודה גבוה, ויש להם את היכולת לתרגם ולארגן תפישות מופשטות דרך למידה ויזואלית. רקדנים נדרשים גם לפתח חושים של יזמים ולהיות הסוכנים של עצמם (לעמוד באודישנים ולקדם את עצמם). רק חשבו על מה שנדרש כאשר על רקדנית לשתף פעולה בתוך להקה של עמיתים תחרותיים ובו זמנית לפתח את הקול האומנותי האישי והייחודי שלה. עם כל הכישרון שבעולם, רק מי שמפתח/ת שליטה עצמית ונחישות יכול/ה להגיע עד למשכורת הראשונה במחול.
כמי שצמחה בעולם המחול והתנועה, עובדת כבר שנים רבות עם רקדנים בכל הגילאים, ומכשירה מורים בתחום, אני יכולה להעיד כמה גמישי מחשבה, חכמים ובהירים, משקיעים ונכונים לכל מאמץ רקדנים יודעים להיות. יש לי תלמידות מחול מצטיינות שלמדו במקביל למגמת מחול תובענית בתיכון גם 5 יח”ל מתמטיקה ופיזיקה והובילו את כיתתן גם במקצועות מרובי מלל.
אז בפעם הבאה שאתם הולכים לשיעור תנועה (לא חייבים מחול) ביום בו ממש לא בא לכם/ אחד הילדים שלכם רוצה להתחיל לקחת שיעורי מחול/הבת הודיעה שהיא הולכת לתיכון למגמת המחול/הבעל או האישה נרשמו לחוג יוגה או אומנויות לחימה חדש, במקום להתנגד, זכרו- מלבד כל הערכים הבריאותיים, הרגשיים והנפשיים שפעילות זו נותנת, זו ההכנה הכי טובה להשתלבות בשוק העבודה העתידי.
ואתם? אתם יכולים לקצר את הדרך למיומנויות אלה ולהצטרף לאחת הסדנאות החדשות בשיטת לאבאן-בארטנייף , בהן תלמדו כיצד תנועה הופכת אתכם למקצוענים, ומאפשרת לכם להתחדש ולהתפתח, מבלי להחליף מקצוע. בואו גם אתם לגלות דרכים חדשות לעתיד חדש.
כל פרטי הסדנאות בקישור הזה.