שלום לך,

 

את/ה מלמד/ת תנועה ורוצה להעביר סדנאות ייחודיות אבל לא בטוח/ה איך לשלב בהן את התנועה?

 

את/ה כבר מלמד/ת סדנאות כאלה ועד היום הכנסת לתוכן התנסויות ותרגילים שהכרת אבל מרגיש/ה שצריך יותר עומק וסדר בתכנים?

 

את/ה עוסק/ת בתחום שאינו תנועתי ורוצה להכניס תנועה לתחום העבודה שלך ולא בטוח/ה איך?

 

יש לך שאלות והתלבטויות לגבי הקשר שבין תנועה ותכנים רגשיים-מנטאליים- אקספרסיביים?

 

את/ה מטפל/ת ויש לך שאלות לגבי דרכי עבודה בתנועה?

 

את/ה בתחום המשחק והתיאטרון ורוצה להעשיר ולשכלל את הביטוי הגופני שלך?

 

פוחד/ת לדבר בפני קהל?

 

בשבילך ובשביל כולכם – אני פה.

 

עם למעלה מ-30 שנה ניסיון בהוראה והנחיה בשיטת לאבאן-בארטנייף למגוון רחב מאד של אוכלוסיות בתחומי הוראת מחול ותנועה, תיאטרון ומשחק, טיפול גופני-תנועתי-רגשי – אשמח מאד להושיט לכם יד וללוות אתכם בדרך המבלבלת לעיתים ויחד איתכם לבנות וליישם את התוכנית אותה אתם חולמים ליצור/ ללמד/ לשחק/לטפל/ לבטא באופן שיאפשר לתלמידים ולמטופלים שלכם להבין כמה הם יכולים להרוויח מעבודה איתכם.

במפגשים, בהתאם לצרכים שלכם, נקבע את מטרות הפעילות שלכם ונבנה תוכנית עבודה המושתתת על יסודות התנועה, התפתחות התנועה וההקשרים הפסיכו-פיזיים והאקספרסיביים הנלווים. בהתאם לתכני המפגש יישלחו גם חומרים עיוניים תומכים / קישורים לתכנים כאלה. תוכלו לשאול כל שאלה – גדולה וקטנה. זה המקום גם לשאלות שהתביישתם לשאול (כי חשבתם שאתם כבר אמורים להבין את זה). 

אם אתם כבר בתוך פעילות ורוצים סיוע בהבנת מה שכבר לימדתם – נוכל לנתח את העבודה בסדנה, או את חלקכם בה, וללמוד כיצד להתקדם ולבנות הלאה.

 

ומה מספר מי שכבר עבד איתי בהנחיה כזו?

“תודה על ההדרכה ועל הפרספקטיבה החדשה שנתת לי לגבי שילוב התנועה שאני מכירה בתוך הסדנאות שאני מתכננת. עשית לי סדר ברעיונות, קידמת אותי מאד ויש לי עם מה לעבוד עכשיו. שוב תודה ונתראה בקרוב”.   שרית, מדריכת סדנאות נשים

 

“תודה, מילכה, על הליווי בניתוח הסדנאות, זיהוי ההתרחשות הבינאישית התנועתית והסיוע בפיתוח הדרכים הספציפיות לבניית התרגילים בזוגות ההורה והילד. עזרת לי להבין את מה שכבר התקיים ואיך לקחת את זה הלאה”. רותם, מנחת סדנאות הורה וילד

 

“תודה רבה על מפגש מרענן במיוחד”   דורית, מורה לתנועה ומטפלת

 

אז…

לקביעת מפגש בזום (עד יעבור זעם קורונה) –

צרו איתי קשר ב- 054-4643230 או milca@laban-movement.co.il.

אשמח להיות לצידכם.

 

🙂  מילכה