משתתפים מספרים

רותם הורנדו-אילן, מורה לקפוארה ומטפלת באמצעות קפוארה מספרת על תרומת שיטת לאבאן לחייה ועבודתה

 

“סיימתי לאחרונה את קורס דפוסי התנועה ההתפתחותית על פי ברטנייף-לאבאן עם מילכה. מילכה, במקצועיות המגובה בניסיון רב מחד ובידע תאורטי ואקדמי רחב מאידך, הובילה אותי בדרך חדשה ומרתקת בתוך עולם התנועה . היא עשתה זאת בנעימות רבה ובנדיבות שאינה חוששת לחלוק.
כשלעצמי, כבר התחלתי לשלב בעבודתי, ואני נרגשת לגבי ההמשך.
אני סבורה שהנושאים שמילכה מלמדת עשויים להועיל לכל אדם שעוסק בגוף, בתנועה ובנפש האדם. ממליצה בחום.”

ליאת קסירר, מורה לצ’י קונג רפואי ומטפלת שיאצו.

 

“מילכה היא אישה מדהימה, מרשימה, מלאה בתנועה ועומק, מקצועיות ולב חם. זכיתי ללמוד ממנה בשתי הזדמנויות, את עקרונות שיטת ניתוח התנועה, לאבאן-ברטנייף, שהיא שפה עשירה ונקודת מבט הוליסטית על תנועת האדם. ובכל פעם יצאתי מועשרת ומחוברת יותר לעולם התנועה ולעצמי. ממליצה בחום להציץ באתר ובעיקר ללכת ללמוד ממילכה. חוויה נפלאה!”
מעין שקד, פיזותרפיסטית

 

 

“אני עושה את הקורס הזה בפעם השנייה. ככל שאני עושה יותר את הקורס יש בזה העמקה ויש הטמעה בתוך הגוף. בפעם הראשונה היכרתי הרבה טווחים שלא הייתי מודע להם בתוך התנועה שלי…איפה יותר קל לי, מה יותר קשה לי. ..הקורס הזה נתן לי הרבה תובנות לתוך העולם של היוגה. לעשות את הדברים שאני רגיל לעשות, אבל מנקודת התבוננות שונה, וזה מביא איכויות מאד אחרות בתוך התנועה. ההסתכלות שלי מאד השתנתה, גם על עצמי וגם על תלמידים, ואני יכול לראות מקומות שקודם היו בצל, ואני יכול לכוון ולתעל אותם לכיוונים חדשים”
יניב לוי, מורה ליוגה וסטודנט לטיפול בתנועה

 

“הקורס נתן לי כלים. כשאני מלמדת או מאמנת אנשים אני הרבה פעמים נתקעת. אני רואה הרבה תקיעות במפרקים, ואני מנסה, פשוט מנסה תרגילים שנתת, ואני רואה שינוי. אני רואה שמשהו זורם יותר, וההתגייסות של השרירים יותר יעילה, וזה נורא יפה. זה מרענן מאד את מה שאני עושה. זה נותן לי עוד וריאציות ועוד תרגילים.”
דנית נתן, מורה לפילאטיס ומאמנת בפילאטיס שיקומי

 

“עכשיו אני מתחילה להבין ‘על בשרי’ כמה לתנועה יש כוח ויכולת לשנות דפוסים גופניים ומחשבתיים…אני מבינה עכשיו את המשמעות של הביטוי ‘הגוף מספר הכל’…ברצוני לעזור לעצמי עם שאר התבניות/הדפוסים החלשים ולעזור לאנשים אחרים…אני מבינה שמתוך התנועה אני יכולה לפעול אל הרגש והחשיבה, וזה מרתק אותי.”.
ניצן , מטפלת בתנועה

 

“כמה התגעגעתי, אני שמחה שהצלחתי לראות את הסרטון. לא הספקתי לומר לך ולכל שאר התלמידים עד כמה נהנתי והחכמתי. מכל אחד לקחתי משהו שילווה אותי בהמשך.
אני מתרגלת יחד עם המטופלים שלי חלק מרצף התנועות שלמדתי בסדנא, זה תורם עוד מבט על התנועה הפנימית של כל אחד ואחד.
ניפגש בעוד שבועיים בסדנא.” ליאורה בן דוד לוי

 

 

“תודה רבה רבה לך מילכה על הסדנה המצוינת. למדתי הרבה והדברים עוד יוסיפו ללוות ולהדהד. שבוע טוב ושקט לכולם,”
שולמית

 

“מעטים האנשים והנושאים בעולם שיכולים לרגש אותי עד מאוד. מילכה את כזו ועולם התנועה הוא כזה עבורי, תמיד היה ותמיד יהיה. שוב תודה על מפגשים מעשירים ומפילי אסימונים 🙂 <3 אין ספק שעוד נשתמע בהמשך..”          לימור זקר דהאן

 

 

“קורס מרחיב דעת, מנחה נהדרת Milca Leon , חברותא מושלמת. תודה. ”        רויטל טבע

 

“זה היה תענוג . תודה על חלונות שנפתחו !!!”    עפרה